A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне некомерційне підприємство Білоцерківської міської ради "Міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1"
ЗДОРОВ’Я - НЕ ВСЕ, АЛЕ БЕЗ ЗДОРОВ’Я ВСЕ - ЦЕ НІЩО (СОКРАТ)

Новини

Дії під час повітряної тривоги!

       Повномасштабна війна росії проти України триває вже понад 100 днів. Внаслідок дій агресора мільйони українців були змушені залишити свої домівки, роботу та загалом звичне життя, що значно погіршило соціальну захищеність наших громадян. Численна кількість населення зазнала фізичних травмувань під час ракетно-бомбових обстрілів. Для запобігання масового травматизму органами місцевого самоврядування та іншими урядовими структурами вживається максимально можлива кількість заходів щодо збереження життя та здоров’я кожного з нас.

09:54 29.06.2022

В єдності наша сила!

Повномасштабна війна росії проти України триває вже понад 100 днів. Внаслідок дій агресора мільйони українців були змушені залишити свої домівки, роботу та загалом звичне життя, що значно погіршило соціальну захищеність наших громадян. Для допомоги постраждалим від російської агресії людям було створено проєкт «Поряд» – портал, що єднає українців, для розміщення запитів на допомогу та їх пошуку тими, хто має можливість її надати. Зараз критично важливо, щоб люди не почували себе покинутими, вони мають відчувати турботу, як від держави, так і від співгромадян. Взаємодопомога – це один з головних факторів, що наближає нас до Перемоги. Щоб зробити процеси комунікації швидкими та зручним, створено цей портал. Місце, де прості українці надають допомогу один одному та об'єднуються у складний час. Місце, де навіть маленька допомога робить великий внесок у нашу єдність. Кожен, хто потребує допомоги або має можливість її надати, може скористатися сервісом портал «Поряд» за посиланням https://poryad.in.ua/

10:27 22.06.2022

День вишиванки

Вітаємо з щирим і красивим святом – Днем Вишиванки!

09:48 19.05.2022

Гуманітарна співпраця!

19.03.2022 Комунальним некомерційним підприємством Білоцерківської міської ради. «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1» було отримано допомогу, яка була зібрана та направлена гуманітарним хабом при Чернівецькій обласній військовій адміністрації. Колектив та адміністрація лікувального підприємства щиро вдячні за матеріальну та моральну підтримку в такий вкрай складний і тривожний час. Весь гуманітарний вантаж розповсюджено серед пацієнтів: підгузки, дитяче харчування, засоби гігієни, соки та смаколики. 

11:34 22.03.2022

Програма медичних гарантій у 2022 році

Програма медичних гарантій-2022 сфокусована на потребах та безпеці пацієнта. Передусім  зміцнюється фінансова захищеність українців завдяки збільшеному бюджету. Також посилюються вимоги до надавачів медичної допомоги, що покращує якість медичних послуг.

11:54 22.02.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень